Haberler

James Franco İlk Kez Coen Biraderlerle Çalışacak

Coen Biraderler yeni projeleri The Ballad of Buster Scruggs’da yetenekli oyuncu James Franco ile çalışacak.

Yönettikleri The Big Lebowski, Fargo, No Country for Old Men filmleriyle unutulmazlar arasına girmeyi başaran Coen Biraderler 6 bölümde 6 farklı hikayenin anlatılacağı western temalı mini seri için kolları sıvadı. Daha önce 127 hours filmiyle Oscar’a aday olan James Franco’nun serinin ikinci bölümü Near Algodones bölümünde yer alacağı söylentiler arasında.

Oyunculuğunun yanı sıra yaptığı The Disaster Artist filmiyle yönetmenliğini de kanıtlayan Franco, bulunduğu projeler ve yaptığı çalışmalarla bizi etkilemeye devam ediyor.

Başlangıçta uzun metrajlı bir film olarak düşünülen proje, çok fazla materyale sahip olmasından ötürü mini seri olarak çekilmeye karar verildi.

Coen Biraderlerin, Tv için yazacakları ve yönetecekleri ilk proje olan seri sinemaseverleri de heyecanlandırmışa benziyor. Serinin ilk bölümünde ise Tim Blake Nelson, Tyne Daly, Zoe Kazan, Stephen Root ve Ralph Ineson yer alacak.

Mini serinin 2018’de yayımlanması planlanıyor.

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Yorum yaz