Haberler

Jared Leto İlk Yönetmenlik Denemesi İle Geliyor!

Jared Leto’nun ilk yönetmenlik denemesi olacak olan filmin ypımcılığını Wolf Films’den Dick Wolf ve Tony Ganz üstlenecek. Filmin konusu, kaçırılmış olan Patty Hearst’ı kurtarmak için bir araya gelen iki polis memuru hakkında bir hikayeyi anlatacak. 

Jared Leto‘nun, ilk yönetmenlik denemesi olacağı 77 isimli film, suç ve gerilim ağırlıklı olacak. Filmin dağıtımcılığını Paramount Pictures yapacak.

David Matthews (Narcos, Boardwalk Empire),’ın orjinal senaryosunu yazdığı filmin hikayesi James Ellroy‘un L.A. Confidental adlı eserinden uyarlama olacak. Hikaye, kaçırılmış vekil Patty Hearst‘ı bulmaya çalışırken aynı zamanda bir subayın ölümüyle başa çıkmak zorunda olan iki polis memurunun hikayesini anlatacak. Film; sadece acımasız yolsuzlukları ve suçları değil, karanlık ve şiddetli bir komployu da ortaya çıkaracak.

En son Suicide Squad‘ta izlediğimiz Jared Leto‘yu Blade Runner 2049‘da da izleyeceğiz.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz