Haberler

Johnny Depp Invisible Man Kadrosunda!

Bugüne kadar oynadığı birbirinden farklı rollerle yeteneğini gözler önüne seren ve kılıktan kılığa giren Amerikalı ünlü aktör Johnny Depp, 1933 tarihli The Invisible Man‘in yeniden çevriminde başrol oynayacak.

Johnny-Depp-içeriks

Universal Studio‘nun son günlerdeki eski projelerini yeniden çekme fikrine bir yenisi daha eklendi. Başrolünü Claude Rains‘in oynadığı 1933 tarihli The Invisible Man‘in yeni versiyonu için kolları sıvayan stüdyo, başrol oyuncusu olarak Johnny Depp ile anlaştı. Yapım aşamasındaki filmin yönetmeni henüz belli olmamakla birlikte, senaryo ekibinde Sihirbazlar Çetesi‘nden Ed Solomon‘un yer alacağı konuşuluyor.

Filmin gösterim tarihi ya da çekimlerin ne zaman başlayacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Gangs of New York (2002)

Sonraki yazı

Can Çekişen Yazarlar: Yazmak Üzerine 10 Film