Haberler

Joseph Gordon-Levitt’li Snowden’dan Fragman!

Amerikan Ulusal Güvenlik Teşkilatı’nın (NSA) dünya çapındaki gizli dinleme bilgilerini ortaya çıkararak ifşa eden eski CIA analisti Edward Snowden’ın vatan haini ilan edilmesini konu alan Snowden filminden fragman geldi.

snowden

ABD tarihinin en önemli sırlarından birini ortaya çıkaran Snowden filminin yönetmen koltuğunda Platoon, JFK, Natural Born Killers gibi filmleriyle tanıdığımız Oscar ödüllü  Oliver Stone oturuyor. Filmin senaryosu ise Guardian gazetecisi Luke Hardings’in “The Snowden Files” ve Snowden’ın Rus avukatı Anatoly Kucherena tarafından yazılmış “Time of the Octopus” kitaplarından baz alınarak uyarlanmış.

Joseph Gordon-Levitt’in Snowden’ı canlandırdığı filmde Shailene Woodley, Scott Eastwood, Nicolas Cage gibi isimler de yer alıyor. Fragmanıyla dahi heyecan yaratan film 16 Eylül’de vizyona girecek.

2013’ten bu yana sığınma hakkı aldığı Rusya’da yaşayan Snowden, kendi Twitter hesabından paylaştığı fragmanda, “2 dakika 39 saniye boyunca NSA’deki herkes çalışmayı bıraktı.” ifadesini kullandı.

 

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bergman'ın Filmi Tiyatroya Uyarlandı

Sonraki yazı

Christoph Waltz’lı Tulip Fever’dan Fragman Yayımlandı!