Haberler

Kadıköy’de Halka Açık Film Gösterimleri

Kadıköy Belediyesi Kültür Merkezleri 2016 yılını pek çok film gösterimi ile karşılıyor.

kadıköy

Tiyatro, konser, sergi gibi Anadolu yakasının birçok etkinliğine ev sahipliği yapan Kadıköy Belediyesi Kültür Merkezleri’nde artık film gösterimleri de yapılıyor.

Ocak ayının ilk günlerinde Yeldeğirmeni Sanat’ta Alman sinemasının yeni filmleri izleyici ile buluşacak. Yeldeğirmeni Sanat ve Goethe-Institut işbirliğinde 4 Ocak’ta başlayan film günleri Ocak ayı boyunca her pazartesi 19:30’da seyirci ile Alman sinemasını buluşturacak.

Barış Manço Kültür Merkezinde ise İFSAK işbirliği ile başlayan kısa film günlerinde her Salı saat 20:00’de kısa film gösterimleri devam ediyor. 16-17 Ocak tarihlerinde Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan “1. Kısa Film Kolektifi” organizasyonu ise tüm kısa filmleri izleyicilerle ücretsiz buluşturacak.

Kapsamlı programlara www.kadikoy.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kış, SineBU'ya Ödüllü Filmler Getirdi!

Sonraki yazı

A Bigger Splash'ten Yeni Fragman