Haberler

Kurt Russell Santa Claus Rolünde

Kurt Russell Santa Claus Rolünde

Kurt Russell Netflix’in The Christmas Chronicles’ında Santa Claus olarak başrolde.

Kurt Russell The Christmas Chronicles‘da The Babysitter’ın yıldızı Judah Lewis ve Big Little Lies’da rol alan Darby Camp ile birlikte rol alıyor. The Chistmas Chronicles‘ın yönetmenliğini Angry Birds‘ün yönetmenlğini yapan Clay Kaytis üstlendi. Home Alone ve Harry Potter filmlerindeki yönetmenliği ile tanınan Chris Columbus ise The Christmas Chronicles‘ın yapımcılığını üstlendi. The Christmas Chronicles‘ın senaryosunu Matt Lieberman yazdı. 12/24‘ün senaryosuna da imzasını atan Lieberman şu sıralar The Addams Family‘nin  stop-motion animasyonunun senaryosunu yazmış olmasıyla da gündemde.

Film Lewis ve Camp‘in canlandırdığı iki kardeşin Santa Claus’un varlığını kanıtlamaya çalışmalarını konu alıyor. Santa Claus’un görüntülerini kameraya alan kardeşler yanlışlıkla onun kızağını da zarar veriyor. İki kardeş sonrasında Noel’in mahvolmasını önlemek için Santa Claus’a yardım ediyor.

The Christmas Chronicles 22 Kasımda Netflix’de olacak.

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz