Haberler

Lion Filminden Patel, Mara ve Kidman’lı Fragman

Oyuncu kadrosunda Dev Patel, David Wenham, Rooney Mara  ve Nicole Kidman‘ın yer aldığı, yönetmenliği Garth Davis’e ait olan Lion filminin fragmanı izleyiciyle buluştu.

LION_Dev_Patel_Nicole_Kidman-1024x576

Saroo Brierley’in tamamen gerçek bir hikâyesi olan A Long Way Home’dan sinemaya uyarlanan Lion filmi, The Weinstein Company‘nin yapımcılığında; senaryosu ise Luke Davies’in kaleminden çıkmış.

Film, 5 yaşında bir çocuğun, Hindistan’daki ailesinden alınıp binlerce kilometre uzakta, Avustralyalı bir aileye evlat verilmesi ile başlıyor. 25 yıl geçtikten sonra ipuçlarını takip edip bazı verilere ulaşan Saroo Brierley, teknolojinin de yardımıyla ailesinin yerini tespit eder.

Slumdog Millionaire ile hafızalarımıza kazınan Dev Patel’ın başrolde yer aldığı, Amerika’da 25 Kasım tarihinde vizyona girecek filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

First Girl I Loved'dan İlk Fragman Geldi

Sonraki yazı

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi'nden Yeni Görüntüler Geldi!