Haberler

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden Yeni Görüntüler Geldi!

Geçtiğimiz haftalarda ilk uzun fragmanını paylaştığımız Rogue One: Bir Star Wars hikayesinden yeni görüntüler geldi. 

rogue-one-logo

Star Wars evreninde farklı karakterlerin hikayesini konu alacak olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, yayımlanan son fragmanında Darth Vader‘ın görülmesiyle büyük bir merak yaratmıştı. Film, Felicity Jones‘un canlandırdığı Jyn Erso karakterinin Death Star’ın planlarını çalmaya çalışmasını konu alıyor.

Filmin vizyon tarihi 16 Aralık olarak belirlenmişken, yeni görüntüler de yavaş yavaş gelmeye başladı.

Karakterlerin isimleri – pozisyonları gibi bilgileri de bulabileceğiniz yeni görüntüleri sizin için aşağıda derledik. Bunun yanında bir de ilk uzun fragmanla ilgili haberimizi okumak isteyenler buraya tıklanabilir.

Star-Wars-Rogue-One-Gareth-Edwards-Felicity-Jones-Diego-LunaStar-Wars-Rogue-One-Director-Krennic-DeathtroopersStar-Wars-Rogue-One-Bodhi-RookStar-Wars-Rogue-One-Baze-Malbus

Star-Wars-Rogue-One-Jyn-Erso-Chirrut-ImweStar-Wars-Rogue-One-Jyn-Erso-Cassian-AndorStar-Wars-Rogue-One-Jyn-Eerso

Star-Wars-Rogue-One-K-2SO-Jyn-Erso-Cassian-Andor

Melike Kavcıoğlu

Melike Kavcıoğlu

Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Lion Filminden Patel, Mara ve Kidman’lı Fragman

Sonraki yazı

Baskı Ve İkiyüzlülüğün Yarattığı "Saklı" Alanlar