Haberler

Rogue One’dan Yeni Afişler Geldi!

Geçtiğimiz aylarda ilk uzun fragmanını yayımlayan ve Star Wars sevenlerinin sabırsızlıkla beklediği yan hikâye olan Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi‘nin yeni afişleri paylaşıldı.

rogue-one

Star Wars evreninde geçen ama ana tema dışındaki farklı bir hikayeyi konu alan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi,  Darth Vader karakterine olan özlemi de gidermeyi hedefliyor gibi. Konu farklı olsa da orijinal seri ile benzerlikler de taşımakta. Rogue One, Felicity Jones‘un canlandırdığı Jyn Erso karakterinin 1977 yapımı olan Yeni Bir Umut filminde isyancıların yaptığı gibi Death Star’ın planlarını çalmaya çalışmasını konu alıyor.

Yeni yayımlanan afişlerde filmin ana karakterlerini oluşturacak 3 yeni kahramanımızı görüyoruz.

Jyn Erso (Felicity Jones):

sw1

 

Cassian Andor (Diego Luna):

sw2

 

K-2SO (Alan Tudyk):

sw3

 

Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi 16 Aralık‘ta vizyona girecek.

 

Melike Kavcıoğlu

Melike Kavcıoğlu

Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Quentin Tarantino 1970'lerle Geliyor

Sonraki yazı

The Simpsons Bir Rekora Daha Koşuyor!