Haberler

Malıgnant’ın Vizyon Tarihi Belli Oldu

Malignant'ın Vizyon Tarihi Belli Oldu

James Wan‘ın merakla beklenen son filmi Malignant‘ın vizyon tarihi açıklandı.

Saw ve The Conjuring serisiyle adını duyuran başarılı yönetmen James Wan, yeni korku filmi Malignant‘ın çalışmalarına başladı. Film Wan‘ın 2011’de yazdığı kanser hastası olan Alan Gates’in doğaüstü güçlerini kötülüğe karşı kullanmasını anlatan grafik romanı Malignant Man‘den uyarlanacak. Vizyon tarihi 14 Ağustos 2020 olarak belirlen filmin Türkiye’deki vizyon tarihinin aynı olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Wan, The Nun oyuncularından Ingrid Bisu ile senaryoyu kaleme alıyor. Bisu‘nun da yer alacağı filmin kadrosunda Annabelle oyuncularından Annabelle WallisMaddie Hasson, George Young, Michole Briana White, Jake Abel ve Jacqueline McKenzie yer alıyor. Malignant, Wan‘ın yöneteceği 10. film olacak.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz