Haberler

Miller: 2 Mad Max Daha Gelecek!

Mad Max filminin Yönetmeni George Miller seriye dair ilerideki planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

maxresdefault

Bu yılın potansiyel Oscar listelerinde kendine yer bulan fantastik aksiyon yapımı Mad Max: Fury Road’dan haberler var. George A Miller’ın tam 30 yıllık bir aradan sonra yeniden perdeye taşıdığı serinin son halkası olan filmi takiben 2 film daha gelecek.

Serinin Top Gear’a konuşan yönetmeni George A Miller Mad Max’in planlanan 2 filminin daha olduğunu doğruladı. Ancak bir sonraki filminin daha az bütçeli ve daha doğal olmasını istediğini açıklayan yönetmen, “Mad Max: Fury Road’u 8 ayda çektik ve bu çok fazla. Her gün toz toprağın içinde olmak, makyajı için beklenen dublörler… Bir sonraki filmimin özel efektleri olmayan, kısa sürede hallolacak bir şey olmasını istiyorum” dedi.

mad-max-2-xlarge

Mad Max: Fury Road’u takip edecek olan devam filminin hangisi olduğu hakkında henüz karar verilmediğini belirten yönetmen, “Şu anda stüdyoyla bu konu üzerinde konuşuyoruz. Hangi hikayenin bir sonraki olacağından henüz emin değilim. Mad Max serisine dair 2 film projemiz daha var ancak ileri tarihte olacaklar” dedi.

Dünya çapında 150 milyon dolar gişe elde eden Mad Max: Fury Road’un başrollerini Tom Hardy ve Charlize Theron üstlendi. Filmin 2001 yılında Mel Gibson başrolüyle çekilmesi planlanmış ancak 9/11 trajedisi sebebiyle ertelenmişti.

Okan Köroğlu

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Filmekimi 2015 İzlenimleri - Tanrı Hepimizden Nefret Ediyor: Le Tout Nouveau Testament

Sonraki yazı

Meryl Streep'ten Hollywood Eleştirisi