Bi'DünyaHaberler

Nick Cave & The Bad Seeds’den Yeni Albüm Geliyor

Son albümleri (Push the Sky) 2013 yılında yayınlanmış olan Nick Cave & The Bad Seeds 8 Eylül’de yeniden sevenleriyle buluşacak.13282887_1741251502761821_849283729_o
15 yaşındaki oğlunu geçen yıl temmuzda kaybeden Avustralyalı müzisyen Nick Cave, 2014 yılında çıkan “Dünyada 20,000 Gün” adlı belgeselinden sonra 8 Eylül’de bir konser filmi projesinin ile geri dönüyor. Hemen ardından Nick Cave & The Bad Seeds’in yeni albümü ise 9 Eylül’de yayınlanacak. Film ve albüm için henüz bir isim duyurusu yapılmadı.
Siyah-beyaz, renkli ve 3D seçeneği olan filmde yeni albümden şarkılar da yer alacak. Bunun dışında albümden hiçbir şarkının veya filmden herhangi bir görüntünün 8 Eylül’e kadar paylaşılmayacağı da duyuruldu. Nick Cave & The Bad Seeds hayranlarını merak dolu günler bekliyor.

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

6.İstanbul Uluslararası Sanat ve Kültür Festivali Geliyor!

Sonraki yazı

Güzel ve Çirkin’den İlk Fragman Geldi!