Haberler

Obama’nın Hayatı Beyazperdede

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Rabinson’ın tanışma hikâyelerini konu alan film Southside With You vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin fragmanı da izleyicilerin beğenisine sunuldu.

fotorcreatedsouthside

Film, 1989 yılının yazında 28 yaşında olan Barack Obama ile 25 yaşındaki Michelle Robinson‘ın ilk kez çıktıkları ve ilk kez öpüştükleri günü de içine alacak şekilde çiftin tanışma hikâyesini anlatıyor.

Başkanlık döneminin son aylarında olan Obama’nın gençlik yıllarını beyazperdeye aktaran Southside With You, gençliğini ve bugünkü eşi Michelle Obama ile tanışmasını konu alıyor. Filmin yönetmenliği Richard Tanne’e aitken, Obama’yı Parker Sawyers, First Lady Michelle Robinson’ı (Obama) Tika Sumpte canlandırıyor.

 

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Abluka Avrupa Film Akademisi Aday Adayı

Sonraki yazı

Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız: Erkekler İçin Gerilim, Kadınlar İçin Devranın Dönüşü