Haberler

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’den İlk Fragman Geldi!

Walt Disney Pictures’ın merakla beklenen, devam filmi ve bilinen son filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’in (Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz) ilk fragmanı yayımlandı.

maxresdefault

Yönetmenliği Espen Sandberg ve Joachim Ronning tarafından üstlenilen, Johnny Depp, Orlando Bloom ve Geoffrey Rush’ın başrollerinde bulunduğu filmin kadrosuna Javier Bardem, Paul McCarney ve Brenton Thwaites da katılmış.

Şansı sürekli kendisini terk eden Kaptan Jack Sparrow, ölümcül hayalet korsanlarını kontrol eden eski düşmanı ve denizlerdeki bütün korsanları öldürmek için geri dönen korkunç Korsan Kaptan Salazar’ın Şeytan Üçgeni’nden kaçırıldığını keşfeder. Sparrow bu yolda hayatta kalma mücadelesi ile yeni maceralara atılacaktır.

Mayıs 2017’de beyazperdede olacak Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales filminin fragmanı ise işte burada:

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Hitchcock "Welcome to Hitchcock" İle Ekranlara Geliyor

Sonraki yazı

L'enfant sauvage (1970)