Haberler

Ridley Scott’ın Yeni Filminin Kadrosu Belli Oldu

Mart ayında hazırlıklara başladığı yeni filmi All the Money in the World ile heyecanla beklenmeye başlanan Ridley Scott film için Michelle Williams, Kevin Spacey ve Mark Wahlberg ile birlikte çalışacağını duyurdu.

Daha önce başrol için Natalie Portman, Jennifer Lawrence ve Jack Nicholson’a teklif götürdüğünün açıklamasını yapan Scott, son zamanlarda Alien: Covenant ve Blade Runner 2049 gibi filmlerle adından söz ettirmişti.

Filmde yer alacak Williams, Gail Harris’i; Spacey, J. Paul Getty’i canlandırırken, Wahlberg ise eski CIA ajanı rolünde karşımıza çıkacak. 1973 yılında milyarder Paul Getty’nin 16 yaşındaki torununun kaçırılmasını konu edinecek filmde, Getty’nin torunu için bir çaba sarf etmemesine odaklanılacak.

Çekimleri Mayıs ayında İtalya’da başlayacak film, gerçek bir olaydan, senaryosu The Day the Earth Stood Still filminden tanıdığımız David Scarpa’ya emanet edilerek uyarlandı.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

1 Yorum

Yorum yaz