Haberler

Sandra Bullock ve Netflix “Reborn” Üzerinde Çalışıyor

Sandra Bullock ve yönetmen Chris McKay, Netflix ile birlikte Millarword Comics’in Reborn‘u üzerinde çalışmaya başladılar.

Netflix‘in Bird Box‘ı ile adından sıkça söz ettiren Sandra Bullock şimdiki projesi için yeniden Netflix ile birlikte çalışmaya hazırlanıyor. Sandra Bullock bu kez yalnızca kamera karşısına geçmeyecek aynı zamanda The Lego Batman Movie‘nin yöntemeni Chris McKay ile birlikte yeni filmin yapımcılığını da gerçekleştirecek.

Image result for reborn comic

Filmin Millar ve Greg Capulla‘nın Reborn adlı çizgi romanından hareketle beyaz perdeye uyarlanacağı düşünülüyor. Netflix, Millarword ile yaptığı anlaşma sonucunda Reborn‘un isim haklarını da sahip olmuştu.

Reborn seksen yaşındaki Bonnie Black’in Manhattan’daki bir hastahanede yaşamını yiğtirmesini ve Adystria adı verilen başka bir dünyada yeniden uyanmasını konu alınıyor. Bonnie Black’in yeniden doğduğu bu sihirli dünyada canavarlar, ejderhalar ve iyi ile kötü arasında ezeli bir savaş var.

Proje ile ilgili detaylar şimdilik kesinleşmediği için Sandra Bullock’un da filmde hangi rolü canlandıracağı da bilinmiyor.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz