Haberler

Şener Şen ve Yavuz Turgul Tekrar Birlikte

Usta oyuncu Şener Şen, Yavuz Turgul’un yeni filminde, 1980 tarihli Banker Bilo’da olduğu gibi holding patronu rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

SINEMA SANATCISI SENER SEN VE YONETMEN YAVUZ TURGUL

Yirmi yıldır sadece Yavuz Turgul’un filmlerinde rol alan Şener Şen, bu geleneğini yine bozmadı. Son olarak 2010’da Av Mevsimi’nde birlikte çalışan ikili, yeni bir film için kolları sıvadı. Usta yönetmen, ismi henüz netleşmeyen projesinin senaryosunu tamamladı.

Şener Şen, detayları sır gibi saklanan filmde, 1980 tarihli Banker Bilo’da olduğu gibi yine holding patronu olarak izleyici karşısına çıkacak. Gösterim tarihi önümüzdeki sezon olarak belirlenen filmde usta oyuncuya eşlik edecek isimler yakında netleşecek.

 

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Assassin's Creed Fragmanı ve Afişi Yayımlandı!

Sonraki yazı

Hot Docs Kanada Uluslararası Belgesel Film Festivali 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu