Fil'm Hafızası
Haberler

Shia Labeouf ve David Ayer Yeni Bir Indie ile Geliyor!

Shia Labeouf ve David Ayer Yeni Bir Indie ile Geliyor!

En son ‘’Fury’’ filminde beraber çalışan David Ayer ve Shia Labeouf’un yolları ‘’Tax Collector’’ ile yeniden kesişiyor.

Oyuncu ve yönetmen olarak son dönemin en üretken isimlerinden olan Shia Labeouf ve David Ayer bu kez bir ‘’Indie’’ filminde beraber çalışacaklar. Son olarak Netflix için ‘’Bright’’ filmiyle kamera arkasına geçen David Ayer, devam filmi ‘’Bright 2’’ öncesi bir ‘’Indie’’ filmiyle soluklanacak. ‘’Tax Collector’’ için yönetmen koltuğuna oturacak olan David Ayer, filmin başrolü için daha önce ‘’Fury’’ filminde beraber çalıştığı Shia Labeouf’u seçti.

Şu anda ‘’Borg McEnroe’’ ile sinemalarda izlediğimiz Shia Labeouf, bu yıl içerisinde tamamlanması beklenen ‘’The Peanut Butter Falcon’’, 2019’da gösterime girmesi beklenen ‘’Honey Boy’’ ve ‘’Tax Collector’’ ile üretkenliğine devam edeceğe benziyor. Lars Von Trier’in özel oyuncu kadrolarına da ‘’Nymphomaniac’’ ile katılmış olan Labeouf, ‘’Transformers’’ serileri ve ‘’The Necessary Death of Charlie Countryman’’ gibi filmlerle farklı türlerde işlerde roller almıştı.

‘’S.W.A.T’’ filmiyle tanıdığımız Bobby Soto’nun da oyuncu kadrosunda yer alacağı ‘’Tax Collector’’ filminin konusu ve detayları ile ilgili bilgiler henüz çok sınırlı olsa da gerilim-suç türünde olacağı tahmin ediliyor. Filmin çekimlerine bu yaz Los Angeles’ta başlanacak.

 

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir