Bi'DünyaHaberler

Sofar’dan Salon’a

12038065_1143333135681359_897102433989228648_n

Varolduğu ilk günden beri takip ettiğim, çok sevdiğim özel ve güzel müzik projesi Sofar İstanbul, Salon’a geçiş yapıyor. Sürprizli müzisyen kadrosu ilerleyen günlerde açıklanacak olan etkinlik 7 Ekim’de gerçekleşecek. Bir yerlerde harika müzikler üreten insanları öncelikle bir grup şanslıya masal gibi ortamlarda dinleten, performans sonrası yayınlanan Youtube videolarını dinleye dinleye aşındırdığımız müzik videolarından sonra Sofar İstanbul; güzel bir hareketle daha çok insan dinleme fırsatı yakalayabilsin diye Salon İKSV’de bir performans gecesine hazırlanıyor.

Etkinlik ile ilgili linkleri buraya ve şuraya koyuyorum. Alt tarafa da birkaç tane de efsane Sofar İstanbul videosu ekleyeyim de 7 Ekim’e kadar iştahımız kabarsın.

 

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

5. Bodrum Türk Filmleri Haftası başladı

Sonraki yazı

Pink Martini 18 Ekim’de İstanbul Volkswagen Arena’da!