Haberler

Space Jam 2 Geliyor

Michael Jordan’lı Space Jam’in devam filmi çekiliyor. LeBron James’in başrolde oynayacağı Space Jam 2 ‘nin yönetmenliğini, Fast & Furious serisi ve Star Trek Beyond’un yönetmeni Justin Lin üstlenecek.

lebron-james-li-space-jam-2-geliyor-705x290

Bugs Bunny’den Duffy Duck’a, Tweety’den, Silvester’a çocukluğumuzun unutulmaz karakterlerini bizlere sunan Warner Bros yapımı olan, NBA tarihine adını altın harflerle yazdırmış Michael Jordan’lı efsane film Space Jam’in yeni filmi için anlaşma sağlandı.Lebron James ile başrolünde yer alacağı, yönetmenliğini Fast and Furious serisine imzasını atan yönetmen Justin Lin’in yapacağı yeni Space Jam filminin senaryosunu Andrew Dodge yazacak. 1996 tarihli klasik film gibi NBA oyuncuları ve Looney Tunes’un çizgi karakterlerini bir araya getirecek olan filmin çıkış tarihi henüz belli değil.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Son 80 Yılda En İyi Yönetilmiş 80 Film Seçildi!

Sonraki yazı

Jean-Luc Godard Biyografisi Geliyor