Haberler

Steven Spielberg’in Oasis’ine Girmeye Hazır Mısınız?

Başrollerde Olivia CookeHannah John-KamenSimon Pegg gibi aktölerin rol gösterdiği Ready Player One yeni trailer’ını yayınladı.

Ready Player One

Jaws(1975), E.T(1982), Jurassic Park(1993) gibi ikonlaşmış filmlerin yönetmeni Spielberg kendisini bir hayli özleyen sinefillere yepyeni bir bilim kurgu evreni  yarattı. Gidilecek hiçbir şeyin kalmadığı distopik bir dünyada, 80’lerin süper kahramanlarına özenen kahramanımız Wade Wattz hayatını anlamlı kılan tek şey ile meşguldür, sanal gerçeklik oyunu Oasis. Oyunun yaratıcısı ölümünden sonra bütün dünyaya iletilmek üzere bir video bırakır. Tanrıdan farksız olan yaratıcı, oyun dünyasının içine bir paskalya yumurtası bırakmıştır, onu bulan servetinin ve daha önemlisi Oasis dünyasının sahibi olacaktır.

Bizi 2045 yılından bile ileri götürecek devasa simülasyonunun içine sokmayı planlayan Spielberg’in Ready Player One’ı 30 Mart’ta beyaz perdede olacak.

 

Çisel Bozar

Çisel Bozar

1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Vive le cinéma! 2017 Yılını 3 Film ile Kapatıyor!

Sonraki yazı

!f İstanbul’un 2018 Programından İlk Sürprizler!