Haberler

The Big Short’tan İkinci Fragman Yayınlandı!

Yönetmenliğini Adam Mckay’ın yaptığı ve başrollerinde Brad Pitt, Christian Bale, Ryan Gosling ve Steve Carell gibi Hollywood yıldızlarının yer aldığı filmden ikinci fragman geldi.

The Big Short

Michael Lewis’in The Big Short: Inside the Doomsday Machine adlı gerçek bir hikayeye dayanan kitabından uyarlanan film, ekonominin küresel çöküşü karşısında dört kişinin cesur yatırımları ile onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık, hassas noktasına götürmesini ele alıyor.

Step Brothers, Anchorman, The Other Guys filmleriyle tanınan Adam Mckay’ın bu filminde ünlü yıldızların yanında Finn Wittrock, Marisa Tomei, Karen Gillan gibi isimler yer alıyor.

Merakla beklenen filmin Türkiye’de 8 Ocak 2016 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Inch’Allah (2012)

Sonraki yazı

Hugo (2011)