Haberler

The Night Before’dan Yeni Fragman Yayında

the night before

Başrollerinde Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen’ın yer aldığı yönetmen koltuğunda ise Jonathan Levine bulunan The Night Before  için yeni fragman yayına girdi. Aynı üçlü 2011 yılında yanlarına Anna Kendrick’i de almış, 50/50 filminde çokça beğenilmiş ve iki dalda Golden Globe için aday gösterilmişti.

Yönetmen Jonathan Levine’in Evan Golderg, Kyle Hunter ve Ariel Shaffir ile birlikte yazdığı senaryo üç çocukluk arkadaşının artık yetişkin olduklarını fark etmelerinden sonra yaşadıklarını konu alıyor. Son 14 senedir, her yılbaşı gecesini birlikte kutlayan üçlü artık birer yetişkin olmuştur ve bu kutlamalarının sonuncusunu düzenlemeye karar veriyorlar. Ellerindeki bu son geceyi unutulmaz yapabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Oyuncular arasında Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen’ın dışında, Anthony Mackie, Lizzy Caplan, Jillian Bell ve Michael Shannon gibi isimler yer almaktadır. Önümüzdeki aylarda vizyona girmesi beklenen filmin en son çıkan fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Last Man (1924)

Sonraki yazı

Roma Dün Bugün