Haberler

Tim Burton’ın Yeni Filminden İlk Fragman Geldi!

Tim Burton’ın yeni filmi Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children’dan (Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları) ilk fragman yayımlandı. 

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children TM & © 2015 Twentieth Century Fox Film Corporation. All Rights Reserved. Not for sale or duplication.

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children, Jake adında bir çocuğun, terapistinin tavsiyesi üzerine okyanus aşırı bir yolculuk yapıp, bir zamanlar büyükbabasının da yaşadığı ve şimdilerde terk edilmiş olan bir yetimhaneyi bulmak için çıktığı sıradışı yolculuğu anlatıyor. Dünyanın geri kalanından dışlanmış ve özel güçlere sahip çocukların, hiç kimseden saklanmalarına gerek kalmadan kendilerine ait bir dünyada istedikleri gibi yaşayabilmesi fikri üzerine kurulu olan hikayesiyle dikkat çeken Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children, 2011 yılında piyasaya çıkan ve pek çok ülkede best-seller olan bir romanın uyarlaması.

Burton’la ikinci kez çalışan ünlü oyuncu Eva Green, filme adını da veren yetimhanenin sahibesi Miss Peregrine olarak karşımıza çıkacak. Green’in canlandırdığı Miss Peregrine karakteri, şekil değiştirme gibi özel güçleri olan ve himayesi altındaki özel çocukları, canavarlardan koruyan bir kahraman olarak dikkat çekiyor.

incredible-trailer-for-tim-burtons-miss-peregrines-home-of-peculiar-children

 

Eva Green dışındaki oyuncu kadrosu, neredeyse her Burton filminde olduğu gibi adeta bir yıldızlar geçidi olarak nitelendirilebilir. James Bond filmlerindeki M karakterini canlandıran emektar oyuncu Judi Dench‘in dışında kadroda; Asa Butterfield, Samuel L. Jackson, Kim Dickens, Chris O’Dowd, Terence Stamp ve Rupert Everett gibi isimleri de görmek mümkün.

Çekimleri kısa bir süre önce tamamlanan ve şu sıralar post-prodüksiyon sürecinde olan film, 30 Eylül 2016 tarihinde ABD’de vizyonda olacak.

 

İşte Filmin Fragmanı:

 

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Star Wars Kamera Arkası Kareleri

Sonraki yazı

Batman: The Dark Knight Rises Kamera Arkası Kareleri