Haberler

Transporter’a Yeni Frank Martin

transporter

Fransız sinemacı ve film yapımcısı Luc Besson’un efsanevi karakteri Frank Martin, bu kez The Transporter Refueled filminde boy gösteriyor.

Beşinci Element ve Leon: Sevginin Gücü  gibi yapımlara imza atan Parisli senarist Luc Besson’un dünya çapında ünlenen taşıyıcısının hikayesini bu kez  Bill Collage ve Adam Cooper kaleme alıyor.

Çekimleri Paris’te gerçekleştirilen filmin, eskiden Transporter Legacy, yeni yapımda The Transporter: Refueled ismiyle beyazperdede yer alacağı duyuruldu. Yönetmenliğini Camille Delamarre’nin üstlendiği filmin Türkiye için vizyon tarihi ise 19 Haziran 2015 olarak ilan edildi.

The Transporter(2002), The Transporter 2 (2005) ve The Transporter 3 (2008) filmlerinde Frank Martin’i canlandıran Jason Statham, rolü Ed Skrein’e devrediyor. Games of Thrones‘un yıldızı Ed Skrein’in yer aldığı kadroda Loan Chabanol ve Lenn Kudrjawizki gibi isimler de bulunuyor.

Filmin konusu:

Frank Martin, paranın satın alabileceği en başarılı taşıyıcıdır. Takıntılı derecede nizami Martin’in hizmetlerinden yararlanabilmek için, 3 temel kurala itaat etmek gerekir. Bunlar; ”Anlaşmayı asla değiştirme, isim verme ve paketi asla açma.” Frank, kurnaz femme fatale Anna ve onun yardakçıları tarafından kiralanır. Anna ve onun destekçileri yardımca zorlamak için babasını kaçırmışlardır. Acımasız bir grup Rus insan tacirinden kurtulmak için onu kullanmaya çalışırlar. Frank, intikam almak için tüm kurallarını yıkar. Artık onu hiçbir şey durduramayacaktır. Fransız kıyıları boyunca aksiyon ve gerilim dolu yolculuk başlamıştır.

İsa Aykurt

İsa Aykurt

1983 yılında Mersin’de doğdu. Celal Bayar Üniversitesi Maliye bölümü mezunu. Müzik ve sinema ile ilgili olduğu her an yaşadığını hissediyor. 2012 yılında, İstanbul’a yerleşip sosyal medya üzerine eğitim aldı. Sosyal medyayı, müzik ve sinemayı da içerecek şekilde mesleği yapma çabasında. Kedileri, kargaları, kaplumbağaları, gitarları, plakları, filmleri... sever. Filmi sinemada, müziği konserde izlemeyi daha da çok sever.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Yaşayan Çınara Uçan Süpürge’den Tema Ödülü!

Sonraki yazı

Çocuklar İçin Stop Motion Atölyesi Başlıyor!