Haberler

Wes Anderson Bir Stop-Motion ile Geri Dönebilir

wes_anderson

Henüz Büyük Budapeşte Oteli’nin adından söz ederken, Wes Anderson bu yılki Lisbon & Estoril Film Festival’inde gelecek filminin detaylarından bahsetti. Filminin yalnızca bir kaç bölümden oluşan bir stop-motion olmayacağını, aynı zamanda De Sica’nın 6 bölümden oluşan derlemesi  “The Gold of Naples”ından da ilham aldığını söyledi.

Derleme filmler yapmak, doğaları gereği, belirli bir referans noktasında neden olduğu bilinmeyen çeşitli öyküler gerektirir. Anderson’ın kendisinin paylaştığı bilgiye göre Roman Coppola ile işbirliği içinde kendi konseptinde öncü olabilecek bir senaryo çalışması söz konusu…

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Oyuncak Hikayesi 4 Filmini Bekleyenlere Müjde!

Sonraki yazı

Malatya Film Festivali’nde Yarışacak 9 Film Belli Oldu!