Haberler

Willy Wonka Tekrar Çekiliyor

1964 yılında İngiliz yazar Roald Dahl tarafından yayımlanan Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Charlie and the Chocolate Factory) kitabından uyarlanan pek çok müzikal ve filmden sonra, bu defa Willy Wonka karakteri üzerinden yeni bir film geliyor. 

wonkas

 

1971 yılında Gene Wilder’lı Willy Wonka & Chocolate Factory‘den sonra 2005 yılında Johnny Depp‘in başrolünde bulunduğu Charlie and the Chocolate Factory her yaştan sinemaseverin ilgisini çekmişti. İlk olarak Mel Stuart’ın, devamında da Tim Burton‘ın yönetmen koltuklarında oturdukları uyarlamaların yeni filmini kimin yöneteceği henüz belli değil. Film son zamanlarda Fantastic Beasts and Where to Find Them ile adlaını sıkça duyduğumuz David Heyman ve Warner Brothers birlikteliği ile çekilecek.

 

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

İstanbul Modern'de Balkanmanya

Sonraki yazı

Zeki Demirkubuz Tüm Filmleriyle Selanik'te!