Haberler

Xavier Dolan’dan sonra Teach Grant de ‘’It: Chapter Two’’ Kadrosunda

‘’It: Chapter Two’’ Kadrosuna Xavier Dolan’dan Sonra Teach Grant de Eklendi

‘’It’’in devam filmi ‘’It: Chapter Two’’ kadrosuna Jessica Chastain, Bill Skarsgård, James McAvoy, Bill Hader ve sürpriz isim Xavier Dolan’dan sonra Teach Grant de eklendi.

Stephen King’in ‘’IT’’ romanını yeniden sinemaya uyarlayan yönetmen Andy Muschietti, filmin dünya çapında elde ettiği 700 milyon dolarlık gişe başarısından sonra bu defa da devam filmi ‘’It: Chapter Two’’ ile bizlere farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Jessica Chastain, Bill Skarsgård, James McAvoy ve Bill Hader’dan sonra geçen hafta filmin kadrosuna sürpriz bir şekilde Xavier Dolan da eklenmişti. Bu hafta da Teach Grant’in filmin kadrosuna katıldığı açıklandı.

Filmin oyuncularından Bill Skarsgård, ‘’It: Chapter Two’’ filmini ‘’çok farklı bir deneyim sunacak’’ şeklinde anlatmıştı. 2019’un Eylül ayında gösterime girmesi beklenen filmde, romanda yer alan çok rahatsız edici bir sahnenin de canlandırılacağı bilgisi veriliyor.

Gelecek ay çekimlerine başlanacak film, ilk filmden tam 27 yıl sonrasında geçecek ve ‘’Losers Club’’ üyelerini yetişkin halleriyle göreceğiz. Birbirlerinden ayrılan grup üyeleri, aniden gelen ve hepsini sarsan bir telefon ile tekrar bir araya gelecekler.

‘’It: Chapter Two’’ filminin yönetmenlik koltuğunda Andy Muschietti otururken, filmin senaryosu Gary Dauberman ve Stephen King’e ait.

 

 

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz