Haberler

2. Dağ Filmleri Festivali Programı Açıklandı

Bu yıl 11-13 Mart tarihleri arasında 2.si düzenlenecek olan Dağ Filmleri Festivali’nde gösterilecek filmler ve festival programı açıklandı.

Bursa Osmangazi Belediyesi Ördekli Kültür Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı festival doğa, keşif, macera ve adrenalin tutkunlarını bir araya getirmeyi planlıyor. Dünya festivallerinde gösterilen yapımlar arasından belirlenen film seçkisi 18 filmden oluşurken seçkide; kayak, dağcılık, kaya tırmanışı, yamaç paraşütü, deniz kanosu gibi doğa sporları yanı sıra keşif ve insan hikayeleri de yer alıyor.

Gösterimlerin ücretsiz olacağı festivalde, film gösterimlerinin yanı sıra “Türkiye Dağları” konulu fotoğraf sergisi ve söyleşi de gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi için; http://dagfilmfest.org/

program-bursa

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

SineBu’da Bu Hafta Oscar Adaylığı Bulunan Filmler Ön Planda!

Sonraki yazı

Ennio Morricone Quentin Tarantino’nun 9. Filminin Müziklerini De Yapacak!