Vizyon

2 Haziran’da Vizyonda!

Anayurt Oteli

Yönetmen: Ömer Kavur

Oyuncular: Macit Koper, Serra Yılmaz, Orhan Çağman, Osman Alyanak, Şahika Tekand, Yaşar Güner

Tür: Dram

Film, otel kâtibi Zebercet’in hikâyesini anlatır. Zebercet, çok da müşterisi olmayan bir otelde tekdüze bir hayat yaşayan takıntılı biridir. Bu tekdüze hayat, ismini dahi bildirmeyen bir kadının otele gelişiyle değişir. Kadın bir gece otelde kalıp ertesi sabah bir hafta sonra geri gelmek üzere otelden ayrılır. Zebercet bu bir hafta boyunca kadının dönmesi bekler. Kadının odasına müşteri kabul etmez. Odanın büyüsü bozulacak korkusuyla odayı ortalıkçı kadına temizletmez. Geleceği beklenen kadının gelmeyişi, Zebercet için sonun başlangıcı olacaktır.

Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

1 Yorum

Yorum yaz