Haberler

24. JAMES BOND MACERASI SPECTRE 007

spectre24. JAMES BOND MACERASI
SPECTRE’IN “TEASER” FRAGMANI 
www.007.com ‘DA YAYINLANACAK.
 

  1. James Bond macerası SPECTRE’ın “teaser” fragmanı ilk kez TSİ, 28 Mart, Cumartesi, 01:45’te online olarak www.007.com adresinde yayınlanacak.

SPECTRE’de Bond’un geçmişinden gelen şifreli bir mesaj, onu tehditkar bir organizasyonu açığa çıkarmaya sürükler. M, gizli servisi ayakta tutmak için politik güçlere karşı mücadele verirken, Bond da SPECTRE’in ardındaki korkunç gerçeği açığa çıkarmak için uğraş vermektedir. Filmin yönetmenliğini Sam Mendes üstleniyor. 007 karakterini dördüncü kez Daniel Craig canlandırıyor. Senaryosunu John Logan ve Neal Purvis & Robert Wade’in yazdığı SPECTRE’in yapımcılığını Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli üstleniyorlar.

SPECTRE, bugüne kadraki en büyük Bond filmi olan ve tüm dünyada $1.1 milyar hasılat elde eden SKYFALL’u takip ediyor. Tüm dünyada 6 Kasım’dan itibaren vizyona girecek SPECTRE’in Türkiye vizyon tarihi de 6 Kasım 2015.

İLGİLİ MATERYALLER

“Teaser” fragmana ek olarak aynı saatte, filmden yeni fotoğraflar da yayınlanacaktır.

Filmden yeni fotoğraflar ve video bloglar için TSİ ile 28 Mart, Cumartesi, 01:45’ten itibaren https://sonyintl.epk.tv/ , adresini ziyaret edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT:  https://sonyintl.epk.tv/ sitesine önceden kayıt olunması gerekmektedir.

Erhan Yılmaz

Erhan Yılmaz

Şubat 1988 Kars doğumlu. İstanbul Tic. Üniv. Dış Ticaret bölümü 2012 mezunu. 3 yıldır Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı olarak bir firmada çalışıyor. Raporlama, analiz ve ölçümleme onun işi. İran sinemasını çok seviyor. Yan flüt çalıyor. Şiir okumayı (Orhan Veli ve Cemal Süreya) çok seviyor. Edebiyat ve kitaplarım olmadan yapamayacağımı düşünüyor. Oyuncak araba koleksiyonu var. Psikoloji meraklısı. Kürtçe öğretmenliği dersleri alıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kubrick vs Scorcese

Sonraki yazı

51. Kütüphane Haftası kapsamında SALT Galata’da söyleşi | Esen Karol ve Fatih Özgüven