Bi'DünyaHaberler

Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali Devam Ediyor

İstanbul, Harbiye Askeri Müze’de yepyeni bir festivale ev sahipliği yapıyor: Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali. Festival 18 Aralık’ta başladı ve 27 Aralık’a kadar devam edecek.

kitapkahve

Birbirinden farklı, ancak birini düşünürken yanına diğerini de eklediğimiz, vazgeçilmez üç tutkunun birlikteliğinin yarattığı eşsiz duygunun tasarlandığı bu festival dünyada ilk kez yapılıyor.

Kitap kokusunun, kahve kokusuna ve çikolata kokusuna karıştığı bu büyüleyici atmosferde ziyaretçiler çeşit çeşit kahveleri yudumlayıp, çikolataları tadarken Türkiye’nin seçkin yayınevlerinin kitaplarını edinip, yazarlarla sohbet edebiliyor, katılımcılarıın düzenleyeceği workshop’lardan, sunumlardan ve ikramlardan ücretsiz yararlanabiliyorlar.

Üç tutkunun uyumla harmanlandığı bu atmosferde ziyaretçiler, katılımcıların yılbaşına yönelik hazırladıkları yaratıcı hediyeleri edinip, farklı bir yılbaşı hediyesi vermenin ayrıcalığını yaşıyorlar. Kitaplar, kitapla ilgili her şey, kahveler, kahve makinaları, kahve fincanları, çikolatalar, çikolata yapımı  için gerekli malzemeler yılbaşı öncesinde on gün süresince ziyaretçilere sunuluyor.

İçinde sergilerin, söyleşilerin, konserlerin, çocuklara yönelik etkinliklerin, masal anlatımlarının ve bir müzayedenin yer aldığı “Üç Tutku“, herkesi kısa süreliğine de olsa huzurlu ve umutlu bir ortamda ağırlamak üzere davet ediyor.

*Üç Tutku Kitap Kahve ve Çikolata Festivali sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 arasında ziyarete edilebiliyor.

*Daha ayrıntılı bilgi ve program için buraya bakabilirsiniz.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kutay Ucun İle Film Okumaları -Matrix

Sonraki yazı

Hozier İstanbul'a Geliyor!