Haberler

9. Bodrum Türk Filmleri Haftası Sinemaseverlerle Buluşmaya Hazırlanıyor!

Bu yıl 9.su düzenlenecek Bodrum Türk Filmleri Haftası sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sinema Genel Müdürlüğü destekleri ile Bodrum Sinema ve Kültür Derneği, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) ve Magazin Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası bu yıl 19 – 27 Eylül tarihleri arasında Bodrum ve Yunanistan’ın Kos adasında düzenlenecek.

Etkinlikte, bu yılın en başarılı filmlerine ve henüz vizyona girmemiş filmlerin tanıtımlarına yer verilecek. Tanıtımı yapılacak bu filmlerin yönetmen ve oyuncularıyla da söyleşiler gerçekleştirilecek. Ayrıca festivalde, Emek Ödülleri de sahipleriyle buluşacak ancak henüz ödül sahiplerine dair bir açıklama yapılmadı.

19-27 Eylül tarihleri arasında Bodrum ve Yunanistan’ın Kos adasında gerçekleştirilecek film haftasının içeriğine dair detaylı bilginin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz