Haberler

Aamir Khan’lı Dangal’ın Fragmanı Yayımlandı !

Bollywood filmlerinin en çok kazanan oyuncusu olan ve aynı zamanda diğer ülkelerde de oldukça popüler olan Aamir Khan’ın başrolünde olduğu film biyografik bir spor dramı. Dangal, eski bir güreşçi olan Mahavir Singh Phogat ve güreşçi iki kızının zafer için verdikleri büyük mücadeleyi anlatıyor.mv5bnzy3ywm5ytmtywi5ys00zmy1ltgzogutmjc0yzvmmjqxotgxxkeyxkfqcgdeqxvymzgxnja1nte-_v1_sy1000_sx750_al_

Filmde Aamir Khan‘ın yanı sıra Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh ve Sanya Malhotra gibi isimler de yer alıyor. Nitesh Tiwari‘nin yönettiği filmin senarist ekibinde ise Piyush Gupta, Shreyas Jain, Nikhil Mehrotra ve Nitesh Tiwari yer alıyor. Dangal, Hindistan ile birlikte Amerika‘da da 23 Aralık‘ta vizyona girecek. Ancak filmin Türkiye’deki vizyon tarihi hakkında şimdilik net bir açıklama yapılmadı.

Hem başrolünde Aamir Khan gibi bir oyuncunun olması hem de fragmanının çok kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşması Bollywood‘un hala oldukça popüler olduğunu ve Hollywood‘un yüksek bütçeli işlerine kafa tutabildiğini de kanıtlıyor.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kor, Asya Pasifik Ödülleri'nde 3 Dalda Aday Gösterildi

Sonraki yazı

Adrien Brody, John Malkovich ve Antonio Banderas Bir Arada!