Haberler

Al Pacino ve Robert De Niro’lu The Irishman, Dünya Prömiyerini 57. New York Film Festivali’nde Yapacak

Başrollerini Al Pacino ve Robert De Niro’nun paylaştığı Martin Scorsese yapımı The Irishman, Dünya prömiyerini 57. New York Film Festivali’nde yapacak.

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan ve büyük beğeni toplayan filmin önümüzdeki aylarda Netflix’te yayınlanacağı biliniyor. Bununla birlikte, filmin dünya prömiyeri ise 27 Eylül tarihinde,  57. New York Film Festivali’nde gerçekleştirilecek.

Merakla beklenen The Irishman, “İrlandalı” lakaplı mafya tetikçisi Frank Sheeran’ı konu alıyor. Senaristliğini Steven Zaillian’ın üstlendiği filmde, Robert De Niro ve Al Pacino’nun yanı sıra Jesse Plemons, Joe Pesci ve Harvey Keitel gibi isimler de yer alıyor.

İki başarılı ismi bir araya getiren filmin prömiyeri (27 Eylül) ise sinema severler tarafından merakla bekleniyor.

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz