Haberler

Alan Rickman’ın Son Filminden Yeni Fragman Yayımlandı!

14 Ocak’ta hayata gözlerini yuman ünlü oyuncu Alan Rickman’ın son filmi Alice Through The Looking Glass (Alice Harikalar Diyarında – Aynanın İçinden) için yeni fragman yayımlandı.

rs_1024x547-151105063856-1024.alice-through-the-looking-glass.11515

Alan Rickman, oyunculuğunun yanı sıra eşsiz ses tonu ile de hayranlık uyandırmıştı. Seslendirme konusunda hayli başarılı olmuş aktörün son rolüne, bir seslendirme vasıtasıyla tanıklık edeceğiz. 27 Mayıs’ta vizyona girecek Alice Through The Looking Glass, bir önceki filmde olduğu gibi Alan Rickman’ın seslendirdiği Absolem, The Caterpillar karakterini barındıracak. Ünlü oyuncunun sesi ile değer kattığı filmde ayrıca  Johnny Depp, Mia Wasikowska, Anne Hathaway ve Helena Bonham Carter yer alıyor.

Mustafa Güler
1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Yorum yaz