Haberler

Angelina Jolie The Kept’in Başrolünde

Angelina Jolie The Kept’in Başrolünde

Angelina Jolie The Kept‘in hem başrolünde yer alacak hem de filmin yapımcılığını üstlenecek.

James Scott‘un 2014 basımlı romanı olan The Kept‘in senaryo uyarlamasını Lady Macbeth‘inde arkasındaki isim olan Alice Birch gerçekleştirdi. Angelina Jolie ile birlikte Alice Birch filmin yapımcılığını da üstleniyor.  Filmin tüm haklarını Imperative Entertainment satın aldı. Imperative Entertainment‘tan Dan Friedkin ile Bradley Thomas da yapım ekibinde yer alan isimlerden. The Kept’in yönetmen koltuğuna kimin oturacağı ise henüz belirsiz.

The Kept 1897 senesinin kışında New York’ta geçiyor. Film gözlerden uzak bir çiftlikte yaşayan üç katilin hikâyesini ve Angelina Jolie‘nin canlandırdığı Elspeth Howell’in kocası ile dört çocuğunun katledilişini konu alıyor.

Angelina Jolie 2020 yılında vizyona girecek Maleficent 2‘nin çekimlerini bitirdi ve Come Away‘in çekimleri için ise kolları sıvadı. Aynı zamanda Disney’in yeni filmi olan The One and Only Ivan’nın karakterlerinden birini de seslendirdi.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz