Haberler

Anne Hathaway Live Fast Die Hot Kadrosunda

One Day, Love & Other Drugs ve The Devil Wears Prada’da, roman uyarlamalarında izlediğimiz Anne Hathaway, Jenny Mollen’ın Live Fast Die Hot romanının sinemaya uyarlanacak filmiyle tekrar beyazperdede yerini almaya hazırlanıyor.

2155_anne_hathaway

Yazarlığı yanında oyunculuk alanında da kariyere sahip Jenny Mollen’ın kendi hayatından da kesitler sunan romanı Live Fast Die Hot, Warner Bros. tarafından sinemaya uyarlanıyor. Oyunculuk kariyerinde de ilerlemeye devam eden Mollen, en çok Angel dizisindeki Nina Ash karakterini canlandırmasıyla hafızalara kazınmıştı.

Sinemaya uyarlanacak Live Fast Die Hot romanında, sosyal medya bağımlısı olan ve çalkantılı bir hayat süren yazarın çocuk sahibi olduktan sonra tersine dönen hayatı konu alınıyor.

Kariyerine The Princess Diaries ile ilk adımları atan Hathaway son yıllarda Interstellar, The Intern ve Alice Through The Looking Glass filmlerinde kamera karşısına geçti. Filmin yapımcı kadrosunda da yer alan Hathaway’i aynı zamanda merkezinde kadın karakterler olan Ocean’s Eight‘te de izleyeceğiz.

Geçtiğimiz Haziran ayında yayımlanan Live Fast Die Hot hızla çok satanlar listelerinde yerini almıştı.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bir Kıyıda Kale Olmak: Me Before You (2016)

Sonraki yazı

Travis Fimmel ve Kate Bosworth Finding Steve McQueen’in Kadrosunda