Haberler

Travis Fimmel ve Kate Bosworth Finding Steve McQueen’in Kadrosunda

Mark Steven Johnson’ın yönetmenliğini üstlendiği ve gerçek bir hikâyeye dayanan Finding Steve McQueen filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Travis Fimmel, Kate Bosworth, William Fichtner, Forest Whitaker, John Finn, Louis Lombardi ve Rhys Coiro’nun yer alacağı filmin çekimlerine Eylül ayında başlanması planlanıyor.

travis-fimmel-kate-bosworth-finding-steve-mcqueen

Finding Steve McQueen, bir soygunu konu alıyor. 1972 yılında Nixon’ın gizli fonundan 30 milyon dolar çalmaya çalışan soyguncuların merkezde olduğu bir hikâyeyi anlatan filmin yapımcılığını Anthony Mastromauro (Identity Films), Silvio Muraglia (Paradox Studios), Andrea Iervolino ve Monika Bacardi (AMBI Group) üstleniyor.

Filmin 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Anne Hathaway Live Fast Die Hot Kadrosunda

Sonraki yazı

Venedik Film Festivali Bugün "La La Land" ile Açılıyor