Haberler

“Baskın” Dünya prömiyerini Toronto’da yapacak

Baskın dünya prömiyerini Eylülʼde Toronto Film Festivaliʼnin Midnight Madness seçkisi kapsamında gerçekleştirecek, sonrasında MontrealʼdeTürk filmleri festivalinde, Austinʼde Fantastikfestʼdeki gösterimlerinin ardından Ekim ayında İspanya’daki Sitges Film Festivali yarışmada ve 9 Ekim 2015ʼte Filmekimi kapsamında yer alacak.

baskin1

Görmeye alışık olmadığımız ve izleyiciyi tam anlamıyla hayal gücü ile başbaşa bırakacak filmin başrollerinde Ergun Kuyucu (Sevimli Tehlikeli), Görkem Kasal, Fatih Dokgöz (Öyle Sevdim ki Seni, Elveda Katya Elveda Katya, Sümela’nınŞifresi:Temel Sümela’nın Şifresi:Temel), Muharrem Bayrak (Çilek, Eve Dönüş: Sarıkamış1915) ve Sabahattin Yakut (Jin, Yav He He) bulunmakta.

Can Evrenolʼun yönetmenliğini üstlendiği, senaristliğini ise yine Can Evrenol, Cem Özüduru, Oğulcan Eren Akay ve Erçin Sadıkoğlu’nun yaptığı filmin yapımcılığını ise MOFilm üstlendi.

Baskın Türkiyeʼde 13 Kasım 2015 günü izleyici ile buluşacak.

BASKIN-POSTER

Okan Köroğlu

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Hem Yazdı Hem Oynadı Hem de Yönetti!

Sonraki yazı

Yönetmenlerden Açıklama: İKSV Yükü Yönetmenlere Yıkıyor!