Haberler

Battle Of The Sexes; Emma Stone Steve Carell’a Karşı!

Görsel

 

Crazy,Stupid,Love’da baba-kızı canlandıran ikili bu defa rakip oluyor. Film, Billie Jean King ve Bobby Riggs arasındaki tarihi tenis maçını konu alıyor. 1973 yılındaki maç 55 yaşındaki eski Wimbledon şampiyonu Riggs’in 29 yaşındaki kadın tenis oyuncusu King’e meydan okuması sonucunda gerçekleşmiş ve o vakitte “Aya İniş ”ten sonra en çok izlenen program olmuştu.

Bobby Riggs - Billie Jean King

 Little Miss Sunshine’ın yaratıcıları Jonathan Dayton ve Valerie Faris, Simon Beaufoy’un kaleme aldığı senaryodan uyarlanan filmi yönetecekler. Yapımcı koltuğundaysa Slumdog Millionaire ile 2008 yılında “En İyi Yönetmen” Oskarını kazanmış olan Danny Boyle yer alacak.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Soundtrack / Allacciate Le Cinture(2014)

Sonraki yazı

Soundtrack / Anna Karenina(2012)