Fil'm Hafızası
Haberler

Beyaz Perdeye Yeni Ajanlar Geliyor: 355

Beyaz Perdeye Yeni Ajanlar Geliyor: 355

Gelmiş geçmiş en iddialı ajan ekibi karşımızda…

X-Men, Deadpool, Fantastic Four serilerinden aşina olduğumuz yönetmen  Simon Kinberg bu sefer karşımıza tamamı kadınlardan oluşan bir ajan ekibi ile çıkıyor. Bu ekipte kimler var derseniz hemen sayalım;  Jessica ChastainMarion CotillardPenelope CruzFan Bingbing ve Lupita Nyong’o. Fikir ise Jessica Chastain’den çıkmış. Kinberg’e  fikrini götüren yıldız oyuncunun aldığı cevap olumlu olunca aklındaki kadın oyunculara teklif götürmüş. Sonuçta ortaya sinema tarihinin belki de en iddialı kadrosuna sahip 355 çıkmış. Ekip sadece çekimlerde değil, bütün kreatif süreçlerde birlikte karar almışlar.

Dünyanın farklı şehirlerinde tek bir hedef için çalışan 5 ajanın hikayesini ele alacak film hakkında henüz çok az şey biliyoruz. Ancak bu oyuncu kadrosu ve yönetmen heyecanlanmamız için yeterli. Erkek egemen aksiyon filmlerine bir tepki olarak doğan 355‘in ne zaman vizyona gireceği henüz muallak. Ama Bond ve Bourne’un artık sıradanlaşmış hikayelerinden sonra beyaz perdeye bir yenilik getireceği kesin.

Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir