Haberler

Blade Runner 2049’dan Yeni Fragman Geldi

Merakla beklenen devam filmi Blade Runner 2049’un yeni fragmanı yayımlandı.

35 senenin ardından sonra çekimlerine başlanan Blade Runner’ın devam filminin vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Ridley Scott’un yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Denis Villeneuve oturuyor. Senaryosunu Hampton Fancher ve Michael Green’in paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ise ilk filmin Rick Deckard’ı Harrison Ford’un yanı sıra Robin Wright, Ryan Gosling, Jared Leto, Edward James Olmos gibi güçlü oyuncular yer alıyor.

Distopik bir zamanda geçen serinin ilk filmi dedektif Rick Deckard’ın, çaldıkları bir uzay gemisiyle dünyaya gelen  5 Replikant’ın peşine düşmesini konu alıyordu.

Film bu sefer yeni ve genç dedektif Officer K’yı merkeze alıyor.Film, Ryn Gosling’in canlandırdığı genç dedektif Officer K’nın, 30 yıl önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolan eski dedektif Rick Decakrd’ı ararken gizli kalmış bir sırrı keşfetmesiyle başlayan yolculuğunu konu alıyor.

Filmin 6 ekim 2017’de Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Yorum yaz