Bi'DünyaHaberler

Borusan Sanat’ın 2016–2017 Sezonunun Ön Programı Açıklandı!

Borusan Sanat, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Borusan Quartet’in 2016–2017 sezonlarının ön programını açıkladı.

borusan sanat

BİFO’nun 13 konserinin yer aldığı sezon, yine yıldız solistler ve zengin bir programla oldukça renkli geçecek. Sanat yönetmeni ve sürekli şefi Sascha Goetzel yönetiminde repertuvarına büyük yapıtlar kazandırmaya devam eden BİFO, konçerto ve senfoni repertuvarının sevilen başyapıtlarından da özel bir seçki sunacak.

BİFO’nun bu sezon eşlik edeceği isimler arasında Joyce DiDonato, İdil Biret, Zuil Bailey, Kate Royal, Roberto Cominati, Thomas Hampson, Luca Pisaroni, Valeriy Sokolov, Ray Chen, Özgür Aydın, Ian Bostridge, Dorothea Röschmann, Naoko Shimizu, Gabriela Montero, Leticia Moreno gibi isimler bulunuyor.

1 Ekim 2016 tarihinde genel satışı gerçekleşecek olan sezonun biletleri, Eylül ayında BİFOKART sahipleri için öncelikli ve indirimli. Ayrıntılı bilgiyi ön program kitapçığında bulabilirsiniz. Nihai sezon programını Eylül ayında www.borusansanat.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

İstanbul Caz Festivali Geri Dönüyor!

Sonraki yazı

Yeni Linklater Filmi ‘Everybody Wants Some’dan Yeni Fragman!