Haberler

Brad Bird Yeni bir Müzikal Hazırlığında

The Incredibles, The Incredibles 2 ve Ratatouille gibi başarılı animasyonların arkasındaki isim olarak bilinen Brad Bird, yeni projesi için bir müzikal hazırlığında.

Image result for brad bird movies

Brad Bird, BAFTA sonrasında Variety ile olan röportajında yeni projesiyle ilgili çok net bilgiler vermemiş olsa da neden müzikal bir yapıma imza atmak istediğine değindi. Bird uzun zamandır farklı bir projeye imza atmak istediğini belirtti. Film hakkında bilinen sınırlı şeylerden biri animasyon ve live action türlerini Bird‘ün yeni projesinde bir arada kullanacak olması. Müzikal filmin yirmi dakikasının animasyon olması planlanıyor.

Brad Bird‘ün filmin müzikleri için düşündüğü isim ise Oscarlı bestekâr Michael GiacchioMicheal Giacchino The Incredibles ve The Incredibles 2‘nin de müziklerinin arkasındaki isim olarak biliniyor.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz