Bi'DünyaHaberler

Chill-Out Festival İstanbul’da Yer Alacak İsimler Belli Oldu!

28-29 Mayıs tarihlerinde Life Park’ta gerçekleşecek olan organizasyonda sahne alacak müzisyenler belli oldu.

chill out

Geçtiğimiz yıl ilk kez iki güne yayılan programıyla 10. Yılını kutlayan festival bu yıl da iki güne yayılarak yaklaşık 20 bin müzikseveri bir araya getirecek.Caz, soul, funk, house, indie, rock, elektronica gibi geniş yelpazede müzik zevkine hitap eden Chill-Out Festival İstanbul 2016’da yer alacak müzisyenler, sırayla şöyle:

Bedouin, Chairlift, Chico Trujillo, Choir of Young Believers, Cigarettes After Sex, Clarian, dOP, Fakear, Guts, HugoKant, LifeOn Planets, LolaCoca, Lucas Santtana, Matthew Herbert, MimiLove & The Sorry Entertainer, NicoStojan, Orchestra Of Spheres, Parra for Cuva & Senoy, Polo & Pan, Raz Ohara, Red Axes, Rodrigo Amarante, Temples, The Field Viken Arman, YokOo, Wareika, WideAwake.

Festivalde ayrıca, Ah! Kosmos, Cantanca, Flapper Swing, Islandman, Nilipek, Nusaibin, Oceanvs Orientalis, Style-ist, Violations Radio da müzikseverlerle buluşacak.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Birth of A Nation’dan Fragman Yayımlandı!

Sonraki yazı

Karl Marx’ın Gençliği Beyazperdeye Uyarlanıyor!