Haberler

Chris Hemsworth Dhaka’nın Başrolünde!

Avengers: Infinity War’ın yönetmenleri Joe ve Anthony Russo yeni bir Netflix projesine imza atmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını üstlenecekleri Dhaka‘nın başrolünde ise Marvel filmlerindeki Thor rolüyle bilinen Chris Hemsworth yer alıyor.

Dhaka Hindistanlı bir çocuğun Bengaldeş’in bir kenti olan Dhaka’ya kaçırılmasını ve Chris Hemsworth‘ün canlandırdığı karakterin çocuğun kurtulmasına yardım edişini konu alıyor. Hemsworth filmde fiziksel üstünlüklerine rağmen oldukça korkak bir karakteri canlandırıyor. Hemsworth‘ün karakteri Hindistanlı çocuğun kurtuluşuna yardım ederken aynı zamanda kendi problemleriyle başa çıkmayı ve onlarla yüzleşmeyi öğreniyor.

Filmin yönetmenliğini Sam Hargrave üstlenirken Dhaka‘nın senaryosunun arkasındaki isim ise Joe Russo. Anthony Russo ise Dhaka‘nın dağıtımı için Netflix ile anlaştı. Dhaka‘nın çekimleri hem Hindistan’da hem de Tayland’da gerçekleştirilecek.

 

 

Elif Ege Taneri

Elif Ege Taneri

21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Tommy Hilfiger Sonbahar 2018 Tommynow Icons “Gördüğünü Al” Defile Etkinliğini Şanghay'da Düzenliyor

Sonraki yazı

Pokot (2017): Avcılık Ve Bakirelik Tanrıçası Duszejko