Haberler

Chris Hemsworth Ve Jeff Bridges Yeni Bir Proje İçin Bir Araya Geliyor

Marvel dünyasının kahramanlarından Chrish Hemsworth ve The Big Lebowski’deki unutulmaz “dude” karakteriyle akıllarda kalan Jefff Bridges, Bad Times At the El Royale filmi için biraraya geliyor.

Çekimlerine Ocak ayında başlanması planlanan filmin yönetmen koltuğunda daha önce Cabin The Woods filminde Chris Hemswort ile beraber çalışan Drew Goddard oturacak.

Godard senaryosunu da kendisinin yazdığı yeni filmi hakkında küçük ipuçları verdi. Fakat Hemsworth ve Bridges’in nasıl bir karakteri canlandıracağı hakkında ise henüz bir bilgi yok.

1960’ların Californiya’sında geçecek film, Tahoe Gölü yakınlarındaki El Royale adlı otelde birbirleriyle şiddetli bir çatışma yaşayacak bir grup gizemli karakteri merkeze alıyor.

Filmin 5 Ekim 2018’de vizyona girmesi planlanıyor.

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Yorum yaz