Haberler

Christopher Nolan’ın Son Filmi Dunkirk’ten Yeni Fragman!

Christopher Nolan’ın merakla beklenen yeni filmi Dunkirk‘ten ikinci fragman yayımlandı.

Memento, The Prestige, Inception ve Interstellar gibi milyonlarca izleyiciye ulaşmış başarılı yapımların İngiliz yönetmeni Christopher Nolan‘ın 2’nci Dünya Savaşı’nı konu olan yeni filmi Dunkirk ile ilgili haberler sinemaseverler tarafından merakla takip ediliyor. Büyük ilgi uyandıran ilk fragmanından sonra ikincisi de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Dunkirk’ten İlk Fragman:

Nolan tarafından yazılan ve yönetilen film savaş sırasında Kuzey Fransa’daki Dunkirk şehrinde sıkışan Müttefik Kuvvetler’in tahliyesini anlatıyor. Yapımcılığını Nolan ve eşi Emma Thomas’ın yaptığı aksiyon gerilim tarzındaki filmin kadrosu da oldukça iddialı. Tom Hardy, Cilian Murphy, Mark Rylance ve Kenneth Branagh filmde oynayacak isimler arasında. 17 Temmuz‘da gösterime girmesi planlanan filmin 2. fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Zeynep Enginer
1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Yorum yaz