Haberler

Chuck Palahniuk’un Ninni’si Film Oluyor

 

Özellikle Dövüş Kulübü kitap ve filminden tanıdığımız yeraltı edebiyatının kült romanlarıyla iz bırakan Chuck Palahniuk’un Ninni (Lullaby) isimli romanı 2017’de beyazperdeye aktarılacak. Yapımında kendisinin de yer alacağı proje için kickstarter’da bir kampanya başlatıldı. Projenin şuanki ihtiyacı 250 bin dolar.

cp

Filmin ekibinde filmin senaryosunu Chuck Palahniuk ile birlikte yazıp yönetmenliğini yapacak Andy Mingo ve yapımcılığı üstlenen Josh Leake var.

Kampanya sayfasında belirtilene göre bu proje Palahniuk için oldukça önemli. “Palahniuk bu kitabı babasının katilinin duruşmasından sonra 1999 yılında yazmaya başladı. O duruşmada davacı Chuck’a idam cezası isteyip istemediğini sordu. Bu düşünce bir şarkıyı veya sanki büyülü sözlerin gücünü meydana getirdi; ve böylece Ninni’nin hikayesi ortaya çıktı.”

Ayrıyetten, filmin kampanyasına destek olursanız, kampanya sayfasında belirtilen hediyelere sahip olacaksınız. Şimdiden 100 bin dolara yakın bağış toplandı bile. Kampanyanın bitiş tarihi ise 17 Haziran 2016.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Star Trek Beyond’dan Yeni Fragman

Sonraki yazı

Mehmet Eryılmaz Tekrar Beyazperdede